mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

خرید شلنگ آکواریوم

حیوانات آبزی نیست مانند انسان باید در مکانی مناسب زندگی کند که عمری مفید داشته باشد به همین منظور باید علاوه بر اکواریوم وسایل جانبی آن را نیز خریداری کنیم تا بتوانیم محیط زندگی مناسبی را برای آن ها فراهم کنیم. ماهی ها نیز مثل انسان برای زنده ماندن نیاز به اکسیژن داررند این کار را پمپ هوا در آکواریوم انجام میدهد.

پمپ هوا چه کاری انجام میدهد

وظیفه پمپ هوا ایجاد جریان هوا هستند به همین منظور کنترل هوادارای وسایلی هست که این کار را انجام می‌دهد یکی از این وسیل شلنگ می باشد که عمل هوادهی بر عهده آن است را تهیه کنید.
شلنگ باید چه ویژگی هایی داشته باشد
شلنگ آکواریوم نباید روی زیبایی آکواریوم تاثیر منفی بگذارد  (شلنگ را میتوانید به لوله های خروجی متصل کنید برای اینکه روی زیبایی آکواریوم تاثیر منفی نگذارد) ، باید انعطاف پذیر باشد ،شلنگ نیز می‌تواند ضد خزه نیز باشد و همچنین باید طراحی شلنگ آکواریوم با دیگر اجزای آکواریوم متناسب باشد. امروزه در کشور ما انواع مختلف شیلنگ ها با جنس های مختلف و در قطر و سایز های گوناگون تولید می شوند. این شیلنگ ها دارای مدل های مختلفی هستند و در صنایع مختلف از آن ها استفاده می شود. شلنگ آکواریوم یکی از انواع مختلف این شلنگ ها می باشد که خیلی پر کاربرد و پر مصرف می باشد

قیمت خرید شلنگ آکواریوم

توجه داشته باشید که گران بودن نشان دهنده کیفیت خوب نیست و ارزان بودن نیز نشان دهنده کیفیت پایین نیست به همین منظور به کیفیت و قیمت این محصول توجه کنید همچنین اندازه رنگ شلنگ آکواریوم نیز می‌تواند برای شما اهمیت داشته باشد.
شما با توجه به شرایط محیطی آکواریوم باید شلنگ را تهیه کنیم مثلاً برای آکواریوم های آب شیرین و آب شور آکواریوم های گیاهی باید شیلنگ مخصوص آن را تهیه کنید.
در آخر ماهی ها برای داشتن عمری طولانی و مفید به اکسیژن و هوا نیز احتیاج دارند و شلنگ آکواریوم میتواند این کار با هوادهی همراه پمپ هوا انجام دهد.

مزیت شلنگ آکواریوم

توجه داشته باشید که گران بودن نشان دهنده کیفیت خوب نیست و ارزان بودن نیز نشان دهنده کیفیت پایین نیست به همین منظور به کیفیت و قیمت این محصول توجه کنید همچنین اندازه رنگ این محصول نیز می‌تواند برای شما اهمیت داشته باشد.
شما با توجه به شرایط محیطی آکواریوم باید شلنگ را تهیه کنیم مثلاً برای آکواریوم های آب شیرین و آب شور آکواریوم های گیاهی باید شیلنگ مخصوص آن را تهیه کنید.
در آخر ماهی ها برای داشتن عمری طولانی و مفید به اکسیژن و هوا نیز احتیاج دارند و شلنگ میتواند این کار با هوادهی همراه پمپ هوا انجام دهد.

ویژگی شلنگ هوا آکواریوم شفاف سیلیکون

•    جهت انتقال جریان هوای خروجی از پمپ هوا به سنگهای هوا و لوازمی که با جریان هوا کار میکنند.
•    جنس از سیلیکون انعطاف پذیر مرغوب
•    دارای قطر استاندارد برای تجهیزات آکواریوم
•    دوام و مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و پیچ خوردگی
•    بسیار مقاوم در برابر ترک خوردگی
•    بدون ترکیبات سمی برای آبزیان

مشخصات شلنگ هوا آکواریوم شفاف سیلیکون

•    کیفیت مرغوب
•    کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه
•    وسیله ای بسیار ضروری و کاربردی