mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شیلنگ آبگرمکن

آبگرمکن از گذشته های دور تا به امروز از لوازم ضروری هر خانه ای بوده است؛ با این تفاوت که در گذشته اندازه های بزرگی داشتند و به شکل نفتی بودند؛ اما امروزه در ابعاد کوچک و به صورت گازی در منازل مورد استفاده قرار می گیرند. این آبگرمکن ها هم به صورت دیواری و هم به صورت زمینی نصب می شوند. در این وسایل گرمایشی برای اتصال لوله های آّب به آبگرمکن، از شیلنگ آبگرمکن استفاده می شود؛ در واقع شیلنگ، لوله آب سرد و گرم را به آبگرمکن متصل می کند. هر دو سر شیلنگ ها در آبگرمکن و پکیج از مهره تشکیل شده است.
فروش :  09122619227 
 
شیلنگ آبگرمکن

شیلنگ آبگرمکن چیست؟

شیلنگ آبگرمکن یکی از اجزاء مهم آبگرمکن است که وجود آن برای نصب و راه اندازی سیستم بسیار ضروری بوده و بدون آن آبگرمکن قابل راه اندازی نیست. برای اینکه بتوان آن را به آبگرمکن وصل کرد، هر دو سر آن به مهره مجهز شده است. قسمت داخلی آن پلاستیکی و قسمت خارجی آن از جنس برنج و استیل ساخته شده تا در برابر هر گونه ضربه و فشار مقاوم باشد. این شیلنگ از تجهیزات مهم ساختمانی بوده و کیفیت، نوع و ساختار آن بسیار حائز اهمیت است.

طراحی شیلنگ آبگرمکن چگونه است؟

شیلنگ آبگرمکن که به آن شیلنگ پکیج نیز گفته می شود، در صنعت نیز کاربرد دارد؛ چرا که می تواند دمای زیاد و فشارهای قوی را تحمل کند. استفاده آنها در صنعت به منظور انتقال مایعات و گاز است.

انواع شیلنگ آبگرمکن و ویژگی های آن

•    شیلنگ آبگرمکنی ۳۰ سانتی
•    شیلنگ آبگرمکنی ۴۰ سانتی
•    شیلنگ آبگرمکنی ۵۰ سانتی
•    شیلنگ آبگرمکنی ۶۰ سانتی

شیلنگ آبگرمکن دیواری

شیلنگ آبگرمکن ، نوعی شیلنگ حصیری و از نوع دو سر مهره است. جنس این مهره ها، زره استیل بوده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت و اداره استاندارد است. وجود زره استیل، اتصالات و مهره برنجی موجود در شیلنگ، سبب مقاومت آن در هنگام افزایش فشار آب شده و امکان پارگی آن را به صفر می رساند.

مشخصات شیلنگ آبگرمکن

1.    روکش آن از الیاف استیل است.
2.    تیوپ داخل آن مخصوص آب آشامیدنی ساخته شده و از جنس EP – DM است.
3.    مهره از جنس برنج اکستروژن و با نیکل آبکاری شده است.
4.    سر شیلنگی اکستروژن است.
5.    واشر آن لاستیکی است.
6.    لوله استیل آن ضخامتی برابر یا یک میلی متر دارد.
7.    می تواند فشار را تحمل کند.
8.    قابلیت تحمل دما را دارد.
9.    دنده ۲/۱ آن برنجی و با نیکل آبکاری شده است.

قیمت و نحوه خرید شیلنگ آبگرمکن 

امروزه با افزایش رشد صنایع و پیشرفت ساختمان ها، استفاده از تاسیسات ساختمانی نیز در سرتاسر دنیا رو به توسعه است؛ لذا بازار خرید و فروش آن روز به روز رونق بیشتری می گیرد. شیلنگ آبگرمکن قیمت ثابتی ندارد؛ چرا که نرخ تورم در کشور ما بالا بوده و قیمت دلار همواره در حال نوسان است. بنابراین اگر در کار خرید و فرش عمده این محصول هستید، باید قیمت هر روزه دلار و بازار را چک کنید؛ چرا که کوچکترین بالا و پایین شدن در قیمت ها، می تواند تغییر چشمگیری در هزینه خرید عمده شما داشته باشد.مجموعه آبرسان مروارید اراوه دهنده انواع شیلنگ آبگرمکن در ایران می باشد.