mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شیلنگ صنعتی

 کاربردهای شیلنگ های صنعتی

محصولات شیلنگ صنعتی در برخی صنایع از جمله معدن زغال سنگ، ساخت تونل، فرایندهای مرتبط با نفت و جوشکاری استفاده می شوند. آنهابه مایعات این امکان را می دهند تا در فشار بسیار بالا در محیط های خطرناک بدون خطر و مطمئن انتقال یابند. شیلنگ ها از لاستیک های با کیفیت بالا ساخته شده و به شدت عایق بندی می شوند تا دوام شان افزایش پیدا کند و قادر باشند مایعات را با سرعت یکسان هدایت کنند که این امر در صنعتی که در آن استفاده می شوند بسیار ضروری است.
شیلنگهای فشار بالا و اتصالات هیدرولیک صنعتی
شیلنگ هیدرولیک و اتصالات هیدرولیک برای استخراج از معادن به ویژه آن دسته از معادن که در آن انتقال سیال در اعماق زمین مورد نیاز است ایده آل اند. آبی که برای خنک کردن مستمر ماشین آلات معدن در دوره های زمانی طولانی مدت در طی شبانه روز استفاده می شود می بایست از سطح زمین با فشار بالا به سطح زغال سنگ منتقل و یا پمپ شده و دوباره خارج شود.
این آب پر فشارنه تنها به عنوان یک روش مطمئن برای خنک کردن ماشین آلات و محیط اطراف آن بکارمی رود بلکه به عنوان یک فرایند تمیز کننده نیز می باشد که با حذف خاک وخاکروبه ها به ماشین آلات در حال کارکمک می کند تا با نهایت ظرفیت خود کار کنند. سپس این آب کثیف که انرژی خود را از دست داده با استفاده از همان شیلنگ های هیدرولیک فشار بالا به خارج از معدن منتقل می شود تا دوباره پمپ شود. بدیهی است که آب باید با همان سرعتی که آب تازه خنک به درون پمپ شده به بیرون بازگردد تا تعادل همواره برقرار باشد در غیر این صورت معدن به سرعت دچار سیل (آب گرفتگی ) می شود.

عمر شیلنگ های صنعتی

هنگام خرید شیلنگ باید دقت کرد که لایه داخلی شیلنگ مقاومت لازم را داشته باشد وجود مواد شیمیایی یا اب شور یا الودگی و نور خورشید باعث میشود عمر شیلنگ کمتر شود و به مرور زمان خراب شود روی هر شیلنگی اندازه شیلنگ .نوع شیلنگ و سال تولید ذکر می شود در بعضی موارد شیلنگ باید رسانا و بعضی موارد غیر رسانا باشد عمر شیلنگ به محیطی که در ان قرار دارد بستگی دارد شیلنگ ها یا نباید در محیط گرمایی باشند یا باید محافظ داشته باشند باید شیلنگ ها را بررسی کرد که ترک نخورند خشک و پوسیده نشوند ان ها را به موقع جایگزین کنند از این رو مصرف کننده باید به این نکات توجه کند تا مشکلی پیش نیایید
شرکت های فعال در زمینه انواع شیلنگ های صنعتی را معرفی میکنیم تا بتوانید از بین شرکت های موجود در این قسمت از بازار صنعت خرید آگاهانه ای داشته باشید . با استفاده از شماره ها و شرکت های موجود در سایت می توانید از مشاوره رایگان شرکت ها بهرهمند شوید و اطلاعات لازم و کافی را قبل از خرید کسب کنید . در صورتی که شما نیز یکی از فروشندگان شیلنگ ها و شیر آلات صنعتی هستید می توانید از امکان تبلیغات رایگان سایت ما استفاده کنید و از قدرت سایت ما استفاده کنید و انواع شیلنگ های خود را معرفی و تبلیغ کنید . البته با پرداخت هزینه نیز می توانیم در صفحه مربوط به شیلنگ های هیدرولیک ، پنوماتیک و دیگر شیلنگ های صنعتی تبلیغات شما را بالا بیاوریم