mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شیلنگ های شفاف تور بافت

شیلنگ های آب شفاف تور بافت مدل های جدید کارخانه های تولیدی شیلنگ می باشد که انواع شیلنگ های آب را بر اساس کیفیت و استاندارد درجه یک تولید می کنند و از طریق سایت های فروش اینترنتی به صورت آنلاین با قیمت مناسب به فروش می رسانند.جهت خرید می توانید از طریق شماره تماسی که در سایت درج شده است با شرکت آب رسان مروارید تماس گرفته و برای خرید اقدام نمایید.
شیلنگ های شفاف تور بافت
 

شماره های تماس با شرکت آبرسان مروارید :

فروش :  09122619227
 

انواع شیلنگ شفاف

شیلنگ های شفاف دارای رنج گسترده ای بوده که کاربردهای متفاوتی نیز دارند .
برای نمونه چند نمونه از این نوع شیلنگ ها که در صنایع غذایی و سایر صنایع کاربرد داشته را معرفی می کنیم :

شیلنگ آبنمافنردار

شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ شیردوشی

شیلنگ شفاف نخدار

شیلنگ شفاف تایگون ضد حلال

شیلنگ های شفاف آب

شیلنگ شفاف تراز

شیلنگ های شفاف غذایی

امروزه بسیاری از انواع شیلنگ های کاربردی و صنعتی در شرکت های ایرانی تولید می شوند. این تولیدات که کیفیت عالی داشته و ساختار آنها به گونه ای ست که می توان از مزیت های آنها بیشترین استفاده را برد، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از تولیدات ایرانی در مرکز توجه بوده و کمتر به برندهای وارداتی انواع شیلنگ توجه می شود.

شیلنگ تایگون

تولید شیلنگ شفاف تایگون

یکی از بهترین انواع شیلنگ شفاف که امروزه در شرکت های ایرانی تولید و عرضه می شود، نوع تایگون است. این شیلنگ ها از دمای منفی ۵۰ درجه تا ۷۵ درجه سانتی گراد عملکرد خوبی داشته و کاربردش در حوزه های مختلف اهمیت زیادی دارد. این نوع شیلنگ شفاف را می توان از جمله پر کاربردترین ها در صنعت دانسته و تولید کننده های داخلی عملکرد خوبی در ارائه آنها داشته اند.

کاربرد شیلنگ شفاف تایگون

به دلیل شفاف بودن و مقاومت در برابر مواد شیمیایی این شیلنگ ها در آزمایشگاه ها در تجهیزات زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.
این نوع شیلنگ غیر سمی بوده و در صنایع دارویی نیز به کار گرفته می شود.
به برخی از موارد کاربرد این نوع شیلنگ نیز اشاره می گردد:
 • صنایع غذایی و بهداشتی
 • کشاورزی و باغبانی
 • مصارف خانگی و آب آشامیدنی
 • تولید شیلنگ شفاف تایگون

شیلنگ شفاف کیفیتی عالی

هر چقدر شیلنگ شفاف تایگون با کیفیت بالا تولید شود، بی تردید افراد بیشتری به آن توجه داشته و خریداری می کنند. از این رو تولید کننده های ایرانی همواره تلاش خود را در راستای تامین نیاز خریداران داخلی داشته و محصولاتی درجه یک را راهی بازار می کنند.
شیلنگ های شفاف آب

شیلنگ شفاف شیردوشی

شیلنگ هایی که به منظور شیر دوشی استفاده می شوند، بسیار کاربردی بوده و در کیفیت عالی ارائه می شوند. این تولیدات که هم استانداردهای لازم را داشته و هم از نظر بهداشتی مورد تایید هستند، می توانند به کارخانه ها کمک زیادی کنند. با توجه به اینکه شیر باید بدون تغییر در ساختار منتقل شود این نوع شیلنگ برای انتقال سالم شیر بسیار ایده آل می باشد.
معمولا مزیت های زیر سبب افزایش توجه به شیلنگ شفاف شیردوشی می شود:
 • مقاومت در برابر خورندگی و اکسیداسیون
 • انعطاف پذیر و نرم
 • تحمل میزان فشار
 • استاندارد بودن
 • بهداشتی بودن 
 • غیر سمی 
 • غیر قابل فرسایش
شرکت آبرسان مروارید با هدف بهره مندی هر چه بیشتر شما مشتریان گرامی در تلاش است که با کیفیت ترین شیلنگ های شفاف را تولید کرده و با قیمت مناسب به فروش برساند. این شرکت توانسته است در بازار فروش شیلنگ ها نقش به سزایی داشته و نیاز مشتریان خود را پاسخگو باشد.