mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شیلنگ های لاستیکی یاسا

شیلنگ آب لاستیکی که مقاومت و کیفیت بسیار عالی خواهد داشت و در صنعت از این نوع شیلنگ بیشتر استفاده می شود، انواع شیلنگ های آب لاستیکی با برند آب رسان مروارید را از این سایت می توانید با قیمت تولیدی،خریداری نمایید.
به طور کلی دو دسته شیلنگ آب وجود دارد
شیلنگ چند منظوره که مقاوم به روغن است و شیلنگ عمومی که به روغن مقاومت ندارد. انواع گوناگون شیلنگ آب برای مصارف مختلف طراحی شده اند که می توانند فشارهای مختلف را بسته به نوع نیاز و مصرف ما تحمل کنند. انواع کم فشار آن معمولا برای انتقال آب ، مشتقات نفتی مایع و یا مایعاتی که بر پایه آب هستند طراحی شده اند. ولی انواع پرفشار این شیلنگ ها که برای کار کردن در فشارهای بالای ۳۰۰ psi طراحی شده اند معمولا در ساخت و سازها و معادن به کار می روند که نیاز است حجم عظیمی از آب منتقل شود.

انواع شیلنگ لاستیکی

شیلنگ لاستیکی - شیلنگ هوا

  شیلنگ هوا را می توان برای انتقال انواع گوناگون گازها به کار برد. این شلنگ ها بر اساس نوع کاربری و فشار گازی که قرار است از آن عبور کند و همچنین محیطی که شیلنگ باید در آن استفاده شود در انواع گوناگونی تولید می شود که بر اساس موارد مذکور و مقاومت مورد نیاز و نوع مقاومت هایی که شلنگ باید داشته باشد تعیین می شود. یکی از کاربردهای گسترده شیلنگ هوا استفاده آن در هوا برش است که از این مدل شلنگ ها که خود از دو شیلنگ یکی برای اکسیژن و دیگری برای گاز قابل اشتعال است ساخته شده اند در برشکاری و جوشکاری بهره برداری می شود.                 

شیلنگ لاستیکی - شیلنگ ضد اسید

 شیلنگ ضد اسید (chemical hose) دارای مقاومت بالایی در برابر خورندگی مواد اسیدی است و کاربرد این شیلنگ ها در موارد خاص و جهت انتقال مواد اسیدی است. همچنین این محصولات به واسطه مقاومت شیمیایی بالایی که دارند این امکان را فراهم میکنند تا مواد آلوده و خطرناک را انتقال داد.   

شماره های تماس با شرکت آبرسان مروارید (مهستان سابق ):  

فروش :  09122619227     
    


    

شیلنگ های لاستیکی

شیلنگ لاستیکی - شیلنگ مواد غذایی

 شیلنگ مواد غذایی علاوه بر اینکه بایست دارای مقاومت بالا برای تحمل شرایط محیطی مختلف را داشته باشند، می بایست لاستیک داخلی آنها از جنس لاستیک خاص غیر سمی سفید ، صاف ، شیشه مانند ، بدون بو و مز باشد تا برای انسان ضرر نداشته و بتوان از آن در صنایع غذایی استفاده کرد.

شیلنگ لاستیکی - شیلنگ بخار

 شیلنگ بخار ( Steam Hose ) یکی از نیاز های صنایع انتقال بخار جهت تولید محصولات و یا پاک کردن تجهیزات و دیگر موارد  است. این شیلنگ ها طراحی شده تا در برابر فشار و حرارت بالا مقاومت کند چرا که انتقال بخار به سبب فشار و دمای بالایی که دارد با شلنگ های معمولی امکان پذیر نیست و باعث خرابی آنها میشود و بسیار خطر آفرین است .  مواد اولیه که در ساخت شیلنگ بخار استفاده شده از کیفیت بالایی برخوردار است تا در برابر حرارت بالا و پوسته پوسته شدن مقاومت کافی را داشته باشد. ایمنی و طول عمر مفید بالا از اولویت های اصلی در طراحی این نوع شلنگ ها هستند.           

شیلنگ لاستیکی - شیلنگ روغن و سوخت

شیلنگ روغن و سوخت ( Oils hose ) به منظور ساکشن و انتقال روغن ها و مشتقات نفتی حتی بر خلاف جاذبه زمین طراحی شده اند. از آنجاییکه این شیلنگ ها به منظور انتقال روغن و سوخت و مشتقات آنها طراحی شده اند از انتقال مواد غیر روغنی خودداری شود یا در صورت لزوم برای انجام آن در مورد ماهیت موادی که قرار است شیلنگ روغن و سوخت جهت آن استفاده شود با شرکت سازنده مشورت شود تا از بروز هرگونه حادثه و یا کاهش عمر شیلنگ جلوگیری گردد.        
 قیمت شیلنگ لاستیکی

شیلنگ لاستیکی - شیلنگ فایبر گلاس

شیلنگ فایبرگلاس ( steel hose ) به اندازه کافی انعطاف پذیر است تا در شرایط مختلف محیطی بتوان از آن استفاده کرد. فایبرگلاس یکی از رایج ترین مواد برای عایق بندی مکان های مختلف مثل سقف ، لوله ها و … است. نزدیک به ۷۰ درصد آن از مواد بازیافتی تشکیل شده است و این از مزیت های بسیار خوب محیط زیستی آن است . فایبر گلاس از ذوب مواد خام و شیشه و شن در دمایی نزدیک به ۱۵۵۰ درجه سلسیوس درست می شود.   

شیلنگ لاستیکی- شیلنگ ضد سایش

شیلنگ ضد سایش برای موادی که دارای خاصیت سایندگی هستند بسیار مناسب است. به عنوان مثال در ماسه بادی و سیلیس و همچنین انتقال سیمان ، آهک و شن و ماسه که سایندگی بالایی دارند چراکه شیلنگ های معمولی جوابگوی اینگونه مصارف نمی باشند. این شلنگ ها بر اساس نوع کاربری و موادی که قرار است از آن عبور کند و همچنین محیطی که شلنگ باید در آن استفاده شود در انواع و سایز های گوناگونی تولید می شود که بر اساس مقدار مقاومت مورد نیاز و نوع مقاومت هایی که شلنگ باید داشته باشد تعیین می شود.   

شیلنگ لاستیکی - شیلنگ رو بافت

شیلنگ رو بافت  بنزین  مخصوص انتقال بنزین ، بنزین بدون سرب و دیزل طراحی شده است. این شیلنگ ها را به راحتی میتوان برای انتقال موارد مذکور حتی بر خلاق جاذبه زمین نیز به کار برد و به راحتی تا 20 بار فشار کاری را تحمل میکند. قطراین شیلنگ ها براساس نوع استفاده متفاوت است که بسته به نیاز میتوان اندازه مورد نظر را انتخاب نمود. بازه دمایی که این شیلنگ ها در آن قابل بهره برداری است از منفی ۳۰ درجه سانتیگراد تا مثبت ۸۰ درجه سانتیگراد می‌باشد. 
 
شیلنگ های لاستیکی یاسا

برخی از مزایای شیلنگ های لاستیکی نسبت به شیلنگ هایی از جنس PVC یا سایر پلاستیک ها :
  •     شیلنگ های لاستیکی آب به منظور استفاده آسان در سطوح صاف و ناهموار و همچنین برای مانور آسان در میان درختان و بوته ها و سایر موانع فیزیکی، تحت فشار طراحی شده است.
  •    همچنین این شیلنگ ها به خاطر رنج بالای دمایی مصرف در کلیه شرایط آب و هوایی قابل استفاده و با دوام می باشد.
  •    شیلنگ های لاستیکی بر خلاف شبلنگ های ساخته شده از PVC یا سایر پلاستیک ها در سرما خشک نشده
  •    و ترک نمی خورند و در گرما نرم و چسبنده نمی شوند و شکل خود را حفظ می کنند.
  •    شیلنگ های لاستیکی بخاطر داشتن آنتی اکسیدانت و آنتی ازونانت مقاومت بسیار مطلوبی در شرایط جوی و
  •    تابش مستقیم نور خورشید دارند.

قیمت شیلنگ پلاستیکی

قیمت شیلنگ آبیاری

قیمت انواع شیلنگ آب

قیمت شیلنگ آب معمولی