mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شیلنگ پکیج 

شیلنگ پکیج به شیلنگ هایی گفته می شود که جنس آن از استیل بوده و قادر به تحمل فشارهای قوی و دماهای مختلف است. از این شیلنگ در انواع پکیج های دیواری، شوفاژ استفاده می شود. این شیلنگ ها قادرند فشاری معادل ۲۰ بار تحمل کنند؛ به همین دلیل به آنها شیلنگ های فشار قوی نیز می گویند. شیلنگ های فشار قوی، می توانند در بازه های دمایی منفی ۲۵-۳۰ درجه سانتی گراد الی ۹۵-۱۰۰ درجه سانتیگراد مقاومت خوبی از خود نشان دهند؛ به همین نیز هم کاربرد گسترده ای در تاسیسات پیدا کرده اند.
فروش :  09122619227
 
شیلنگ پکیج
 

شلنگ پکیج یا شیلنگ فشارقوی چیست؟

شیلنگ پکیج به شیلنگ هایی گفته می شود که جنس آن از استیل بوده و قادر به تحمل فشارهای قوی و دماهای مختلف است. از این شیلنگ در انواع پکیج های دیواری، شوفاژ و … استفاده می شود. این شیلنگ ها قادرند فشاری معادل ۲۰ بار تحمل کنند؛ به همین دلیل به آنها شیلنگ های فشار قوی نیز می گویند. شیلنگ های فشار قوی، می توانند در بازه های دمایی منفی ۲۵-۳۰ درجه سانتی گراد الی ۹۵-۱۰۰ درجه سانتیگراد مقاومت خوبی از خود نشان دهند؛ به همین نیز هم کاربرد گسترده ای در تاسیسات پیدا کرده اند.

سایز شیلنگ پکیج

شیلنگ های پیکجی در سایزهای ۱۰ الی ۶۰ سانتی در بازار وجود دارند و هر یک بنا به کاربردی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. این شیلنگ ها قطرهای مختلفی دارند. این شیلنگ در یک سر مهره، و در سر دیگر دنده دارد و به منظور اتصال آب لوله کشی به شیرآلات استفاده می شود. این نوع شیلنگ ها کاربرد گسترده ای در منازل دارند و مطمئنا این شیلنگ ها را در زیر روشویی و ظرفشویی منزل خود دیده اید.شیلنگ فشارقوی، روکش حصیری دارد و در دو سر آن دنده و مهره تعبیه شده و به عنوان یک شیلنگ رابط مورد استفاده قرار می گیرد.

 این شیلنگ با توجه تعداد مهره ها، به دو نوع کلی زیر تقسیم می شود:

•    شیلنگ یکسر مهر
•    شیلنگ دو سر مهر

الیاف استیل شلنگ  پکیج حصیری

الیاف استیل ریزبافتی که برای لایه بیرونی شلنگ حصیری استفاده می شود، باعث استحکام آن شده و انعطاف پذیری قابل قبولی را در زمان اجرا، به آن می دهد. همچنین این بافت استیل موجب می شود، شیلنگ، در برابر فشارهای هیدولیکی، مقاومت بالایی داشته باشد. علاو بر این، برس های سر شیلنگ به همراه اورینگ های داخل مهره، باعث آب بندی کامل می شود و خیال شما را از بابت چکه کردن راحت می کند.

شیلنگ پکیج دو سر مهر

به نوعی از شیلنگ های پکیجی که در هر دو سر خود مهره دارند، شیلنگ های دو سر مهره می گویند. این شیلنگ ها به منظور اتصال آب لوله کشی ساختمان به انواع پکیج، شوفاژ و … مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین جنس شیلنگ پکیجی باید به قدری مقاوم باشد که بتواند فشارهای بالا و دماهای مختلف را تحمل کند.