mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شیلنگ 4 خط نارنجی

شیلنگ 4 خط نارنجی

فروش شیلنگ های 4 خطی 

انواع شیلنگ های آبیاری ، کشاورزی، باغبانی، صنعتی و ... در شرکت آبرسان مروارید با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به فروش می رسد برای خرید انواع شیلنگ هایی که دارای مواد اولیه با کیفیت و مرغوب می باشند با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. ما در شرکت آبرسان مروارید اولویت را بر کیفیت کار بالا و رضایت مشتریان خود قرار داده ایم و تمامی شیلنگ ها را با مواد اولیه مرغوب و پلاستیکی به فروش می رسانیم.
ما در شرکت آبرسان مروارید (مهستا سابق) انواع شیلنگ ها را با مواد اولیه مرغوب تولید کرده و در سراسر کشور به فروش می رسانیم در هر کجای ایران که هستید از طریق شماره های زیر با شرکت آبرسان مروارید در تماس باشید.
شماره های تماس با شرکت آبرسان مروارید(مهستان سابق)


فروش :  09122619227
 


قیمت انواع شیلنگ آبیاری

قیمت شیلنگ های 4 خطی 

 شیـلنگهای 4 خطی شامـل آن دستـه از شیـلنگ هایی است که برای افزایش مقاومت در برابر فشار و کشش ،در فرایند تولید آنها از مواد مرغوب و پلاستیک اعلا استفاده می شود. این شیلنگ ها دارای 4 خط و یا لفـاف کاملی بر روی مغزی می باشد.
این شیلنگ ها در سایز های مختلف و در رنگ های متنوع تولید میشود وجه تمایز این شیلنگ با بقیه شیلنگ ها خط دار بودن آن است که جلویه زیبای به آن داده است و این محصول با برند شرکت آبرسان مروارید در بازار عرضه میشود .

قیمت شیلنگ آبیاری

شیلنگ آبیاری کشاورزی

قیمت شیلنگ باغبانی