mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شیلنگ آبیاری کشاورزی

شیلنگ آبیاری کشاورزی

قیمت انواع شیلنگ آبیاری

قیمت شیلنگ باغبانی

بهترین شیلنگ آب کشاورزی تولید شده توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه از طریق سایت های فروش اینترنتی به صورت عمده خرید و فروش می شود.
یکی از نکاتی که باید در تولید انواع شیلنگ های آبیاری کشاورزی رعایت شود این است که شیلنگ مقاومت و دوام خوبی را در برابر گرما و سرما و فشار های بالا داشته باشد که این نکته به خوبی توسط شرکت های تولید کننده ایرانی رعایت می شود تا بدین وسیله شیلنگ های آب کشاورزی باکیفیت و مرغوبی به دست مصرف کننده برسد، انواع شیلنگ آب کشاورزی مرغوب از طریق سایت های فروش اینترنتی به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب و ارزان خرید و فروش می شود.
ما در شرکت آبرسان مروارید (مهستا سابق) انواع شیلنگ ها را با مواد اولیه مرغوب تولید کرده و در سراسر کشور به فروش می رسانیم در هر کجای ایران که هستید از طریق شماره های زیر با شرکت آبرسان مروارید در تماس باشید.
شماره های تماس با شرکت آبرسان مروارید(مهستان سابق)
فروش :  09122619227
 

شیلنگ آب کشاورزی

شیلنگ آب کشاورزی تولید شده توسط کارخانه های ایرانی بهترین کیفیت را خواهد داشت که این کیفیت باعث می شود تا شیلنگ مقاومت بالایی را در برابر فشار زیاد داشته باشد و علاوه بر مقاوم بودن سبب می شود تا شیلنگ سال های زیادی برای شما استفاده داشته باشد، انواع شیلنگ آب آتش نشانی مرغوب و باکیفیت از طریق سایت های فروش اینترنتی به صورت عمده به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب عرضه و پخش می شود.

قیمت شیلنگ باغبانی

قیمت شیلنگ آبیاری قطره ای

شیلنگ های آبیاری دارای مدل های مختلفی می باشد که یکی از این مدل ها که توسط کارخانه های تولیدی در این زمینه با کیفیت بسیار عالی تولید خواهد شد شیلنگ قطره ای می باشد این نوع شیلنگ معمولا برای آبیاری قطره ای فضای سبز و زمین های کشاورزی کاربرد خواهد داشت برای خرید شیلنگ آب قطره ای می توانید از طریق سایت های فروش اینترنتی در این زمینه با مناسب ترین قیمت اقدام نمایید.

قیمت شیلنگ باغبانی

یکی از مهمترین خواصی که لوله آبیاری قطره‌ای داراست، خاصیت مقاوم بودن آن در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید (UV) می‌باشد. به دلیل این که لوله آبیاری قطره‌ای معمولاً در مزارع و باغات بر روی زمین پهن می‌گردد و در معرض مستقیم تابش نور خورشید قرار دارد، این خاصیت باعث افزایش طول عمر لوله می‌شود. البته لوله آبیاری قطره‌ای غیر استاندارد در مقابل اشعه خورشید دچار فرسودگی می شود و به مرور زمان از بین می روند. به خاطر همین هنگام خرید دقت نمایید که لوله‌ای استاندارد و با کیفیت خریداری نمایید.
همچنین از دیگر مزایای لوله آبیاری قطره‌ای می‌توان به نصب آسان و سریع اتصالات آن اشاره کرد. اتصالات آبیاری قطره‌ای نیز از نوع فشاری بوده و به راحتی داخل لوله جا می‌خورد.
قیمت شیلنگ آبیاری قطره ای

قیمت انواع شیلنگ آبیاری

خرید شیلنگ باغبانی

قیمت شلنگ پلاستیکی کشاورزی