mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

 شلنگ آکواریوم

آبزیان موجود در یک آکواریوم برای اینکه بتوانند عمر مفیدی داشته باشند، باید شرایط محیط زندگی آن ها یعنی آکواریم کامل به تعادل رسیده و نرمال باشد. از این رو تهیه تجهیزات مناسب برای آن ها اولین کاری است که باید انجام شود. تجهیزات آکواریوم گستردگی بسیار بالایی را پیدا کرده است که از آن ها می توان به بذر چمن آکواریوم، پمپ هوای آکواریوم، لوله های آکواریوم و… اشاره کرد. 
فروش :  09122619227
شلنگ آکواریوم

شلنگ هوا چیست

 برای رساندن هوا از پمپ هوا به آکواریوم. شلنگ‌هوا را به عنوان یک مسیر قطار در نظر بگیرید. لوله هوا را تا رسیدن به مقصد دنبال می کند. اصطلاح هواپیمایی به هر لوله انعطاف پذیر گفته می شود که هوا را از پمپ شما به مخزن شما منتقل کند.

کاربرد شلنگ آکواریوم

در هنگام خرید شلنگ آکواریوم باید کاربرد دقیق آن را بدانید. پمپ هوا در داخل یک آکواریوم وظیفه ایجاد جریان هوا را بر عهده دارد. حال برای اینکه بتواند این هوا را به بقیه وسیله ها برساند، نیازمند مواردی دیگری نیز است. در این صورت برای به انجام رساندن این فرآیند نیاز  به شلنگ آکواریوم می باشد. چرا که می تواند با فیلترهایی که به همراه جریان هوا کار می کنند، همکاری کند و هوا را انتقال دهد.این شلنگ ها باید نقش تزئینی نیز داشته باشند تا فضای آکواریوم را در کنار کارکرد درست، زیبا نیز کند. همچنین این شلنگ ها باید از ویژگی انعطاف پذیری بهره مند باشند و طراحی آن ها متناسب با فیلترهای داخلی، واتر پمپ ها، انواع اتصالات هوادهی و… باشد.

بهترین شلنگ آکواریوم برای خرید 

هنگامی که قصد خرید این مورد از تجهیزات آکواریوم را دارد، حتما به جنس آن توجه کنید. همیشه قیمت های بالا نشان دهنده کیفیت خوب نمی باشد و قیمت های پایین نیز می توانند آن کیفیت لازم را داشته باشند. کیفیت پایین ممکن است به صورت دوره ای شما را مجبور به خرید مجدد آن کند.

چگونه شلنگ آکواریوم را وصل کنیم

در هنگام بستن شلنگ بهتر است آن ها را به لوله های خروجی اتصال دهیم. این کار برای این است که ظاهر آکواریوم زننده به نظر نرسد. به طور کلی این مورد یکی از مهم ترین مقوله های موجود است. اگر شلنگ آکواریوم به خوبی قرار نگرفته باشد، در این صورت می تواند از زیر ماسه ها به سمت بیرون بیاید. مهم تاثیری که این کار خواهد داشت، ناجذاب کردن فضای آکواریوم است و دیگر نمی توانید آن زیبایی را مشاهده کنید. از این رو بهترین راهکاری که در پیش روی شما قرار دارد استفاده از برخی قطعات همچون بست های پلاستیکی است. البته حواستان باشد تا بست را کاملا سفت نکنید. چرا که هوارسانی را با اختلال مواجه خواهد کرد.
همچنین این شلنگ ساخته شده از سیلیکون انعطاف پذیر است که یک رنگ مختلف است که وقتی در آب است ، عملا از بین می رود. این لوله هرگز سخت ، شکاف و انقباض نمی شود ، و این آسانترین لوله استفاده از خطوط هوایی است.