mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شلنگ آکواریوم در شهریار

اگر برای اولین بار است که میخواهید یک آکواریوم آب شیرین راه اندازی کنید، طبیعی است که ابتدا به دنبال تحقیق و مطالعه باشید و چیزی در مورد راه اندازی، روش و تجهیزات مورد نیاز آن ندانید. آکواریوم را می توانید به صورت آماده خریداری نمایید اما در مقابل می توانید با کمی تحقیق و مطالعه و راهنمایی فروشنده تجهیزات لازم را خریداری، نصب و راه اندازی نمایید.شلنگ آکواریوم هم یکی از همین اجزای تشکیل دهنده آکواریوم است که استفاده از آن ضروری می باشد.مجموعه شیلنگ آبرسان مروارید تولید کننده و فروشنده شیلنگ آکواریوم می باشد.
توجه داشته باشید که گران بودن نشان دهنده کیفیت خوب نیست و ارزان بودن نیز نشان دهنده کیفیت پایین نیست به همین منظور به کیفیت و قیمت این محصول توجه کنید همچنین اندازه رنگ این محصول نیز می‌تواند برای شما اهمیت داشته باشد.
شما با توجه به شرایط محیطی آکواریوم باید شلنگ را تهیه کنیم مثلاً برای آکواریوم های آب شیرین و آب شور آکواریوم های گیاهی باید شیلنگ مخصوص آن را تهیه کنید.
در آخر ماهی ها برای داشتن عمری طولانی و مفید به اکسیژن و هوا نیز احتیاج دارند و شلنگ میتواند این کار با هوادهی همراه پمپ هوا انجام دهد.
شیلنگ آکواریوم در شهریار

ابعاد آکواریوم آب شیرین

بسته به محل قرارگیری آکواریوم ابعاد آن را تعیین می کنید؛ با توجه به مکانی که قرار است آکواریوم در آن قرار بگیرد شکل و ابعاد آن متغیر خواهد بود اما بهترین نوع آن مکعب مستطیل است. سعی کنید ابعاد اکواریومی که انتخاب می کنید بزرگ و گشاد باشد تا بتوان از هر نوع ماهی داخل آن قرار داد. یک توصیه ی مفید در این مورد این است که سفارش آکواریوم را به شیشه بری و شیشه فروشی ها ندهید و به خود مغازه های فروش و طراحی آکواریوم بسپارید.
 زیرا آنها در این مورد وارد تر هستند و می دانند چه زمانی از درزگیر و درپوش و شیلنگ و سایر وسیله ها چقدر و کجا استئفاده کنند ؛ بنابراین هزینه ی شما هدر نخواهد رفت و با فکر صرف خواهد شد.

خرید شلنگ آکواریوم

در این مطلب به بررسی یکی از اصلی ترین تجهیزات آکواریوم، یعنی شلنگ آکواریوم پرداخته شده که همراه با ساختار و ویژگی هایی که دارد نه تنها می تواند در هوادهی کمک بسیار بزرگی باشد، بلکه نقش تزئینی و زیبابخشی نیز خواهد داشت. 

شلنگ آکواریوم آب شیرین

آکواریوم آب شیرین ساده ترین و راحت ترین آکواریوم است که مبتدیان در زمینه آبزیان نیز می توانند از این نوع آکواریوم نگهداری کنند. دمای آب آکواریوم آب شیرین بین 72 تا 84 درجه است، نصب و نگهداری آسانی دارد، به جز دستگاه تهویه و تصفیه کلر به تجهیزات و ابزار نورپردازی و غیره دیگری ندارد. ماهی های آب شیرین معمولا ارزانتر هستند؛ بهتر از همه اینکه این ماهی ها نسبت به شرایط و تغییرات مختلف آب مقاوم تر هستند.

فروش شلنگ آکواریوم