mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

فروش  شلنگ آکواریوم 

حیوانات آبزی نیست مانند انسان باید در مکانی مناسب زندگی کند که عمری مفید داشته باشد به همین منظور باید علاوه بر اکواریوم وسایل جانبی آن را نیز خریداری کنیم تا بتوانیم محیط زندگی مناسبی را برای آن ها فراهم کنیم. ماهی ها نیز مثل انسان برای زنده ماندن نیاز به اکسیژن داررند این کار را پمپ هوا در اکواریوم انجام میدهد.
فروش  شلنگ آکواریوم
 

پمپ هوا چه کاری انجام میدهد

وظیفه پمپ هوا ایجاد جریان هوا هستند به همین منظور کنترل هوادارای وسایلی هست که این کار را انجام می‌دهد یکی از این وسیل شلنگ می باشد که عمل هوادهی بر عهده آن است را تهیه کنید.
شلنگ شلنگ آکواریوم باید چه ویژگی هایی داشته باشد
شلنگ نباید روی زیبایی آکواریوم تاثیر منفی بگذارد  (شلنگ را میتوانید به لوله های خروجی متصل کنید برای اینکه روی زیبایی آکواریوم تاثیر منفی نگذارد) ، باید انعطاف پذیر باشد ،شلنگ نیز می‌تواند ضد خزه نیز باشد و همچنین باید طراحی شلنگ  با دیگر اجزای آکواریوم متناسب باشد.
 

ویژگی شلنگ هوا آکواریوم شفاف سیلیکون

•    جهت انتقال جریان هوای خروجی از پمپ هوا به سنگهای هوا و لوازمی که با جریان هوا کار میکنند.
•    جنس از سیلیکون انعطاف پذیر مرغوب
•    دارای قطر استاندارد برای تجهیزات آکواریوم
•    دوام و مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و پیچ خوردگی
•    بسیار مقاوم در برابر ترک خوردگی
•    بدون ترکیبات سمی برای آبزیان

کاربرد شلنگ آکواریوم

در هنگام خرید شلنگ آکواریوم باید کاربرد دقیق آن را بدانید. پمپ هوا در داخل یک آکواریوم وظیفه ایجاد جریان هوا را بر عهده دارد. حال برای اینکه بتواند این هوا را به بقیه وسیله ها برساند، نیازمند مواردی دیگری نیز است. در این صورت برای به انجام رساندن این فرآیند نیاز  به شلنگ آکواریوم می باشد. چرا که می تواند با فیلترهایی که به همراه جریان هوا کار می کنند، همکاری کند و هوا را انتقال دهد.
این شلنگ ها باید نقش تزئینی نیز داشته باشند تا فضای آکواریوم را در کنار کارکرد درست، زیبا نیز کند. همچنین این شلنگ ها باید از ویژگی انعطاف پذیری بهره مند باشند و طراحی آن ها متناسب با فیلترهای داخلی، واتر پمپ ها، انواع اتصالات هوادهی و… باشد.

آکواریوم چیست

آکواریوم ظرفی است شیشه ای که در آن گیاهان و جانوران آبزی(معمولا ماهیها) نگه داشته می شوند. همانطور که واژه باغ وحش برای اشاره به محلی که در آن جانوران روی خشکی زندگی می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد، واژه اکواریوم هم به یک بنای عمومی که در آن گروه زیادی از گونه های آبزی نگهداری می شوند اشاره می کند.

ایجاد چرخه آکواریم، بدون نیاز به ماهی

وقتی که یک آکواریم جدید را نصب می کنید، مهمترین مرحله ای که قابل بحث است معروف به چرخه و سیکل آکواریم می باشد. اولین دوره ( که حدود 4 الی 6 هفته طول می کشد )، زمانی است که کلونی باکتریهای مفید شروع به رشد می کنند و به پروسه تجزیه مواد زائد تولید شده بوسیله آبزیان، کمک می نمایند. در طول چرخه آکواریم، سموم - بیشتر آمونیاک و نیتریت - به میزان بالایی افزایش می یابند تا زمانی که کلونی باکترهای مفید به حد کافی برای تجزیه آنها رشد کنند.

فروش شلنگ آکواریوم