mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

بهترین شیلنگ آب

بهترین شیلنگ آب

شیلنگ آب

شیلنگ اساساً با توجه به این انعطافی که دارد و امکان تولید آن در قطر ها و سایز ها و نیز متراژ طول مختلف کاربردهای بسیار زیاد در حوزه کشاورزی ،باغبانی،صنعتی و  ساختمانی دارد. در واقع اگر شیلنگ را از برخی خدمات و فعالیت ها حذف کنیم واقعاً کار آنها با مشکلات اساسی مواجه می شود البته در این گفتار به شیلنگ های آتش نشانی و همچنین شیلنگ های گاز به طور مشخص اشاره نشده است، که اگر بنا باشد شیلنگ های گاز و شلنگ های آتش نشانی را هم به مساله‌ ی ما اضافه کنیم اهمیت شیلنگ دو چندان  می‌شود.
مواد اولیه تولید شیلنگ چیست
این محصول پر استفاده از ماده ای بنام pvc ساخته می شود. و چنانچه کیفیت و قیمت خوبی داشته باشد همواره مورد تقاضای مشتریان بوده و خواهد بود. انواع محصولات  زاگرس برای مصارف خانگی، باغبانی و کشاورزی، آبیاری و امور خدماتی همواره مورد تقاضای مصرف کنندگان بوده است.

شیلنگ آبرسان مروارید ( مهستان سابق )


انواع شیلنگ آب

نکته بسیار مهمی که در  مسئل کیفیت وجود دارد این است که چنانچه در ساخت محصول از مواد نامرغوب و غیر استاندارد استفاده شود نتیجه کیفیت و استحکام آنها در سرما و گرما تقلیل یافته و عمر مفید آنها کم می شود.
شیلنگ آب شیلنگ جمع کن شیلنگ تراز _شیلنگ آتش نشانی_شیلنگ کولر_شیلنگ سیلیکونی_شیلنگ هیدرولیک از انواع محصولات این صنعت گسترده است.

مرکز فروش شیلنگ آب

پخش انواع مختلف محصولات، اغلب از سایت اینترنتی آب رسان مروارید آغاز و مشتریان پس از مقایسه با سایر تولیدکنندگان سفارشات خود را به ما ارائه می کنند. عرضه شیلنگ با قیمت ارزان به سرتاسر کشور ارسال می گردد. زاگرس یکی از برندهای نمونه و دارای سابقه درخشان در فروش در کشور می باشد.
در بسیاری از زمینه های تجاری و تولیدی کیفیت، ارتباط مستقیمی با موفقیت آن کسب و کار و یا واحد تولیدی دارد، ما در کارخانه تولیدی آب رسان مروارید نه تنها کیفیت را موثر می دانیم، بلکه اساس کار ما بر مبنای تولید کالای با کیفیت است.
 
بهترین شیلنگ آب

قیمت شیلنگ آبیاری

کیفیت همواره برای ما مهم ترین مسئله بوده و خواهد بود. با این حال کیفیت بالای ما قیمت ما را بالا نخواهد برد و ما همیشه با کیفیت ترین تولیدات صنعنی، در مصارف آب و گاز پی وی سی را با نازلترین قیمت بازار عرضه خواهیم نمود.
شاید بهتر باشد این گونه مطرح کنیم که چه تولید کننده ای صلاحیت صادرات و داعیه قیمت ارزان  به خارج از کشور را دارد تعیین قیمت  چگونه صورت میگیرد؟ چرا که بسیاری از نکات صرفاً به محصولات تولید شده مربوط نمی شود در ابتدا باید گفت محصول هایی که از استاندارد لازم برخوردار باشند و همچنین کیفیت و مدل های ظاهری آنها مطابق طبع و میل و تقاضای مصرف کنندگان و خریداران خارجی باشد مطمئناً می تواند مورد بررسی قرار بگیرد تاجران و خریداران خارجی نسبت به خرید آنها اقدام کنند.
بهترین شیلنگ آب
طبیعتا شیلنگ نامرغوب ویژگی محصول مناسب برای صادرات به کشورهای همسایه را ندارد چرا که نه تنها کسب و کار وارد کننده را با زیان مواجه می کند، بلکه باعث می شود تا اعتماد خریداران و واردکنندگان نسبت به سایر شیلنگسازی ها و کارخانه های تولیدی در ایران از بین برود. نکته دیگری هم که در آیتم های مهم و شاخص های تاثیرگذار در انتخاب صادرکنندگان  به کشورهای خارجی مطرح است بحث نزدیکی به محل ارتباطی یعنی سهولت در حمل و نقل کالاها و ترانزیت آنها می باشد.
 
شماره تماس : 02633316709
فروش : 
09122619227
مدیریت : 09121693846