mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

قیمت شیلنگ آب کشاورزی

شرکت آبرسان مروارید تولید کننده انواع شیلنگ های آبیاری، کشاورزی، ایمن ترین شیلنگ های گاز، با کیفیت ترین شیلنگ های صنعتی و بهترین شیلنگ های آبیاری و... را با پایین ترین قیمت به فرو می رساند.  تمامی شیلنگ های تولیدی در این شرکت به صورت تک  و عمده به سراسر کشور پخش خواهد شد. شیلنگ های آب کشاورزی همانطور که می دانید باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد که در برابر آفتاب داغ و انواع آب و هوا و یا قرار گرفتن در معرض ابزار آلات کشاورزی مقاومت داشته باشد و همچنین بر عکس این شرایط نیز باید باشد یعنی در برابر سرما هم باید مقاوم باشد و در صورت یخ زدگی دچار پارگی و یا آسیب نشود. شیلنگی که همچین قابلیت هایی را داشته باشد شیلنگ کشاورزی یا به عبارتی شیلنگ لاستیکی آجدار می باشد.
شماره های تماس با شرکت آبرسان مروارید(مهستان سابق)
فروش :  09122619227

فکس :  02633307881

قیمت شیلنگ آب کشاورزی

خرید شیلنگ کشاورزی 

این نوع شیلنگ به خاطر نوع ماده اولیه به کار رفته در آن  می تواند دارای چنین ویژگی هایی باشد. تمامی شیلنگ هایی که در این شرکت طراحی و تولید می شود از مرغوب ترین نوع مواد و با کیفیت ترین مواد برای ساخت و تولید شیلنگ های کشاورزی نیز استفادهمی شود. بنابراین برای خرید شیلنگ های کشاورزی می توانید  شرکت آبرسان مروارید (مهستان سابق ) را انتخاب کرده و از خریدی با کیفیت و تضمین شده بهره مند شوید . 

شرکت آبرسان مروارید مهستان سابق

 فروش شیلنگ آب کشاورزی

شیلنگ های کشاورزی باید از نظر کیفیت و مقاومت با سایر شیلنگ ها از ویژگی های بهتری برخوردار باشد. برای خرید انواع شیلنگ های کشاورزی با کیفیت با ما در تماس باشید. ما در شرکت آبرسان مروارید (مهستان سابق) به طراحی و تولید با کیفیت ترین و مقاوم ترین شیلنگ های آبیاری، کشاورزی، شیلنگ های صنعتی و ... با رعایت تمامی نکات بهداشتی و استانداردها از نظر ایمنی کیفیت  محصولات خود را تضمین می کنیم. 

شرکت آبرسان مروارید (مهستان سابق)

ما با بکار گیری بهترین مواد اولیه و پلاستی سایزرها ،فرمولاسیون صحیح ،مرغوب ترین نخ های پلی استر که به روش های حلقوی یا زنجیر بافت به دور لایه داخلی شیلنگ پیچیده می شود مقاومت شیلنگ را افزایش میدهیم.

انعطاف پذیری بالاسبکی ،یکنواختی ضخامت دو لایه در سطح مقطع شیلنگ چسبندگی مناسب دو لایه ،استحکام کششی ،ازدیاد طول نرمال ،نقطه پارگی، قبولی در تست فشار ترکیدگی حفظ خواص ظاهری و مکانیکی در مناطق سرد سیر و گرمسیر از ویژگی های شیلنگ آبرسان مروارید می باشد.

مرکز خرید شیلنگ  آب

شیلنگ دراکار

شیلنگ آبیاری کشاورزی

قیمت انواع شیلنگ آبیاری