mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

فروش عمده شیلنگ

شیلنگ های آب، با توجه به سایز و نوع آن ها، کاربرد های بسیار متفاوتی دارند. یکی از کاربرد های شلینگ آب، آبیاری مزارع کشاورزی می باشد. شیلنگ های آبیاری، یکی از اجزای جدایی ناپذیر تجهیزات کشاورزی بوده و تمامی کشاورزان برای آبیاری مزارع خود، به شیلنگ های با کیفیت و مقاومت بالا نیاز دارند.
بزرگترین کارخانه های شیلنگ سازی در کشور ایران، که در زمینه تولید شیلنگ های با کیفیت بالا و مقاومت زیاد، فعالیت می کنند، با کاربرد جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، توانسته اند رضایت مشتریان بسیار زیادی را جلب کنند. 
این کارخانه ها با بهره گیری از جدید ترین علوم و فنون شیلنگ سازی و داشتن فناوری های نوین به تولید جدید ترین نوع این وسایل می پردازند.
فروش عمده شیلنگ

خرید شیلنگ

اگر قصد خرید انواع مختلف و نمونه های گوناگون شیلنگ های صنعتی و کشاورزی، برای کاربرد های مختلف را دارید، باید به شرکت های فروش آنها در سطح بازار های داخلی کشور مراجعه کنید. در این مراکز می توانید کالا را با قیمت بسیار به صرفه خریداری نمایید.
همچنین در صورتی که سفارش با حجم بالا و به صورت عمده به این فروشندگان ارائه گردد، به خریدار تخفیف های ویژه ای داده می شود و کالا با قیمت درب کارخانه و تولیدی به فروش می رسد. دلیل این قیمت های منصفانه عرضه محصولات از تولید به مصرف و عدم وجود واسطه ها در بین مشتری و فروشندگان است.

مرجع خرید انواع شیلنگ

اگر به یک شیلنگ مخصوص آبیاری نیاز دارید، باید به یکی از شعب و نمایندگی های مرجع و مرکز خرید شیلنگ آب مراجعه نمایید. در این مراکز می توانید مدل ها و انواع شیلنگ آبیاری، با اندازه ها و ابعاد مختلف، جنس های گوناگون و کاربرد های متفاوت را، در اندازه ای که می خواهید با قیمت های بسیار مناسبی خریداری کنید.
مزیت مرکز فروش شیلنگ نسبت به سایر مراجع و فروشگاه های عرضه کننده این دست محصولات این است که، آن ها را در حجم انبوه و کلی، به شکل کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از کارخانه یا کارگاه تولید شیلنگ خریداری می کنند.
به این ترتیب، کمترین میزان هزینه را برای آن می پردازند. چرا که تولید کنندگان، کالا را به قیمت تولیدی به نمایندگان پخش ارائه می دهند و هیچ سودی دریافت نمی کنند. پس این شرکت ها نیز برای فروش اجناس به مشتریان، کمترین میزان سود را در نظر می گیرند.

محصولات شیلنگ ایرانی

شرکت های تولید و کارخانجات صنعتی بسیاری در کشور، مدل ها و برند های متفاوتی از شیلنگ های آبیاری ایرانی، با کیفیت مطلوب را به بازار های داخلی کشور وارد می کنند و با قیمت مناسبی به فروش می رسانند. این محصولات در سطح بین المللی  نیز عرضه می گردند.
تولید شیلنگ آب و فروش آن ها در سطح جهانی، یک راه کسب درآمد های ارزی برای کشور می باشد. این تولیدات به دلیل جنس خوب و مرغوبیت بالا، طرفداران زیادی در بسیاری از موارد مختلف دارند.