mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

قیمت شيلنگ آبگرمكن

آیا تا به حال با شیلنگ هایی که در ابگرمکن خود مورد استفاده قرار داده می شود اشنا شده اید ؟ این محصول یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمانی است که نوع ساختار , کیفیت و فروش ان بسیار اهمیت دارد .
شیلنگ آبگرمکن به این صورت طراحی شده است که نوعی شیلنگ دو سر مهره است که با روکش استیل ضد زنگ برای ابگرمکن های دیواری و غیره ساخته شده است . شیلنگ ابگرمکن به دلیل وظیفه مهمی که در انتقال دادن سیال اب و گاز به عهده دارد باید از چنان مرغوبیت و کیفیتی برخوردار باشد که مثال زدنی باشد و هم چنین بی بدیل نیز باشد .
 به همین دلیل قسمت های داخلی انواع شیلنگ ابگرمکن را از پلاستیک و فلز ساخته است و قسمت های بیرونی ان را برای اینکه بتواند مقاومت و استحکام زیادی داشته باشد از برنج یا استیل طراحی کرده است .
 لازم است بدانید که شیلنگ ابگرمکن تنها برای این مورد به کار نمی رود و در مواردی اعم از جهت مصارف خانگی و فضای سبز , شیلنگ های مخصوص آبیاری و انتقال آب کشاورزی نیز مورد استفاده واقع می شود . 
فروش شيلنگ آبگرمکن

انواع شیلنگ ابگرمکن که توسط برند های گوناگون طراحی و ارائه شده است را می توان در قسمت ذیل دسته بندی کرد

•    شیلنگ آبگرمکن 60سانتی 2/1
•    شیلنگ آبگرمکن 50سانتی 2/1
•    شیلنگ آبگرمکن 40سانتی 2/1
•    شیلنگ آبگرمکن 30سانتی 2/1
•    شیلنگ آبگرمکن 50سانتی 4/3
•    شیلنگ آبگرمکن 40سانتی 4/3
•    شیلنگ آبگرمکن 30سانتی 4/3
•    شیرشیلنگی معمولی 2/1 زرد

شیلنگ آبگرمکن حصیری دو سر مهره

خرید شیلنگ های دوسرمهره جهت نصب توالت فرنگی، فلاش تانک، پکیج و …. مورد نیاز است.این نوع شیلنگ دارای اهمیت ویژه ای می باشد.شیلنگ های دوسر مهره از جنس زره استیل و شیلنگ  EPDM خوراکی تولید شده است.این شیلنگ مورد تایید اداره استاندارد و وزارت بهداشت می باشد.استفاده از شیلنگ های متفرقه منجر به تغییر مزه و بوی آب در اثر عبور آب از داخل شیلنگ می گردد.
استفاده از زره استنلس استیل و مهره  و اتصالات برنجی در داخل این شیلنگ امکان پارگی در اثر افزایش فشار آب در ساعات کم مصرف را غیر ممکن می سازد.همچنین امکان زنگ زدگی و پوسیدگی شیلنگ آبگرمکن در اثر تماس با آب و بخار نیز غیر محتمل می باشد.سایز رزوه مهره این شیلنگ ۱/۲ اینچ می باشد و قابل اتصال به شیر بیسوار های سایز ۱/۲ اینچ می باشد.

خرید شیلنگ آبگرمکن حصیری

کشور ایران با توجه به شرایط بسیار خوبی که در حوزه تولید انواع شیلنگ های صنعتی و کشاورزی دارد می تواند به عنوان بزرگترین پایگاه تولید و صادرات انواع شیلنگ در خاورمیانه شناخته شود، یعنی چنین پتانسیلی را کشور عزیزمان ایران دارا می باشد.
یکی از شیلنگ هایی که سالانه مقدار قابل توجهی از آن توسط تولید کنندگانمان در کشور تولید می گردد، شیلنگ آبگرمکن حصیری می باشد که با توجه با تقاضای بسیار بالای کشورهای جهان نسبت به این محصول سالانه پخش قابل توجهی از آن صادر و بخش دیگری از آن در بازار داخلی توسط شرکتهای تولید و پخش شیلنگ آبگرمکن حصیری عرضه می گردد.