mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

شیلنگ آبگرمکن در کمالشهر

هنگام نصب آبگرمکن‌دیواری، باید اصول نصب و ایمنی مربوط به لوله کشی آبگرمکن دیواری رعایت شود. در محل نصب آبگرمكن علاوه بر وجود دودكش با قطر مناسب، وجود لوله‌های آب سرد و آب گرم و لوله گاز با قطر و ارتفاع مناسب ضروری است.بنابراین دسترسی به بهترین آبگرمکن دیواری و امکانات این وسیله مستلزم رعایت اصول در اجرای لوله کشی و راه اندازی صحیح آن است. این محصول یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمانی است که نوع ساختار , کیفیت و فروش آن بسیار اهمیت دارد . شیلنگ ابگرمکن به این صورت طراحی شده است که نوعی شیلنگ دو سر مهره است که با روکش استیل ضد زنگ برای ابگرمکن های دیواری و غیره ساخته شده است . شیلنگ ابگرمکن به دلیل وظیفه مهمی که در انتقال دادن سیال اب و گاز به عهده دارد باید از چنان مرغوبیت و کیفیتی برخوردار باشد که مثال زدنی باشد و هم چنین بی بدیل نیز باشد . 
به همین دلیل قسمت های داخلی انواع شیلنگ ابگرمکن را از پلاستیک و فلز ساخته است و قسمت های بیرونی ان را برای اینکه بتواند مقاومت و استحکام زیادی داشته باشد از برنج یا استیل طراحی کرده است . لازم است بدانید که شیلنگ ابگرمکن تنها برای این مورد به کار نمی رود و در مواردی اعم از جهت مصارف خانگی و فضای سبز , شیلنگ های مخصوص آبیاری و انتقال آب کشاورزی نیز مورد استفاده واقع می شود .
شيلنگ آبگرمكن در کمالشهر

کیفیت شیلنگ آبگرمکن

در حال حاضر شلنگ گاز آبگرمکن یکی از انواع محصولات لازم و ضروری جهت استفاده در آبگرمکن می باشد که امروزه فروشگاه آبرسان مروارید آن را با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت در انواع مختلف با برندهای متفاوت در اندازه و در بازار به روش های مختلفی در بازار عرضه می نماید که دارای استانداردهای روز دنیا و نیز ایمنی بسیار بالا می باشد که جهت رفاه حال مشتریان از اهمیت زیادی در نوع خود برخوردار می باشد.

راهنمای نصب شلنگ گاز آبگرمکن

آبگرمکن ها در انواع گوناگون در سایز و اندازه های مختلف با برندهای متفاوت به عنوان وسایل گرمایشی از پر کاربرد ترین محصولات به شمار می آیند که برای نصب آنها باید تمامی اصول و نکات ایمنی را رعایت کرد.
شایان ذکر است برای نصب آبگرمکن گازی ابتدا باید تمامی تجهیزات لازم جهت نصب و نیز استانداردهای ایمنی رعایت شود و همچنین لوله کشی آب گرم و سرد در مجاورت آبگرمکن قرار گیرد که نیازی به لوله کشی طولانی و نیز استفاده از شلنگ گاز برای نصب آن نباشد.
برای نصب شیلنگ گاز متراژ را از آبگرمکن تا لوله اتصال گاز اندازه گیری نموده و سپس یک سر آن را به لوله وصل نموده و به وسیله بست گاز آن را محکم می نمایید سپس سر دیگر آن را به آبگرمکن وصل نموده و دوباره با بست گاز سفت می کنیم پس از انجام این مراحل آن را به وسیله‌ی شعله کبریت تست نموده و اقدام به روشن نمودن آبگرمکن و بهره مندی از مزایای آن می کنیم.