mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

فروش شیلنگ آب

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که: اگر شیلنگ آب نبود امروز زندگی بشر با چه مشکلات و معضلاتی روبرو می شد.بله درست است مشکل جابه جایی آب مورد نیاز از سیستم لوله کشی آب شهری با از هر منبع دیگری به نقاط مورد نیاز جهت استفاده از آن آب روبرو می شد.
فروش :  09122619227

فروش شیلنگ آب
 

ساختار شیلنگ آب

امروزه  شیلنگ های آب در هر سایز، با هر شکل و کیفیتی که باشد کاربردهای بسیار زیادی دارد که نبود آن حقیقتا در جهان غیر ممکن است و به نوعی جزو کالاهای مهم و ضروری بشر به حساب می آید.معمولا ساختار شیلنگ های آب خانگی به این صورت است که از لایه مختلفی از جنس پی وی سی تشکیل می شود و در برخی از این شیلنگها از یک لایه نخ پلی استر نیز استفاده می کنند که در اصطلاح به آن، شیلنگ آب تقویت شده با نخ پلی استر نیز می گویند.

انواع شیلنگ آب 

یقینا تعداد لایه، بر روی قیمت شیلنگ آب خانگی تاثیرگذار خواهد بود.در کل انواع شیلنگ آب برحسب تعداد لایه به ۴ دسته تقسیم بندی می شودکه شامل:
•    شیلنگ آب تک لایه
•    شیلنگ آب دو لایه
•    شیلنگ آب سه لایه
•    شیلنگ آب چهار لایه
شیلنگ هایی که با این نوع نخ تقویت می شوند علاوه بر اینکه مقاومت و طول عمر شیلنگ را افزایش می دهند بلکه زیبایی این محصول را به شکل چشم گیری افزایش خواهند داد.قیمت شیلنگ آب خانگی که با نخ پلی استر تقویت شده باشد معمولا کمی بالاتر از نوع بدون نخ این شیلنگ است.

انواع شیلنگ شیلنگ ۲ اینچ در بازار

شیلنگ ۲ اینچ آب را ما در این بخش از یک منظر یعنی تعداد لایه و موتد اولیه استفاده شده در ساخت آن بررسی و طبقه بندی می نماییم:
شیلنگ آب یک لایه (یک جداره): خب همانطور که از روی اسمش مشخص است به شیلنگ های آب دو اینچی که از یک لایه پی وی سی یا یک لایه لاستیک (rubber) تشکیل شده است، شیلنگ های آب تک لایه دو انیچی می نامند و شیلنگ های آب ایران یاسا معمولا در این زمره قرار می گیرند.
شیلنگ آب دو لایه (دو جداره) نخدار و بدون نخ: وجود نخ در بین لایه های شیلنگ سبب افزایش مقاومت و طول عمر شیلنگ می شود.
شیلنگ آب سه لایه (سه جداره) نخدار و بدون نخ: هر چه تعداد لایه های شیلنگ افزایش یافته و از نخ های صنعتی نیز در بین آن استفاده شود، کیفیت شیلنگ چندین برابر شده و از استقامت بالایی برخودار می شود.

شیلنگ ۲ اینچ سیمدار

 این شیلنگ بیشتر در مصارف صنعتی و برای انتقال روغن و برخی از سیالات در فشارهای بالا استفاده می شود و وجود سیستم در بین لایه های این شیلنگ موجب می گردد که مقاومت بدنه شیلنگ در برابر فشارهای زیاد ار داخل و از بیرون به شدت افزایش یافته و طول عمر بالاتری داشته باشد.