mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

فروش شیلنگ آبگرمکن

برای اینکه بتوانید خرید عمده خود را به صورت مقرون به صرفه تری انجام داده و دلال ها را حذف کنید،  توصیه ما به شما این است که به نمایندگی های فروش معتبر مراجعه کنید. در هنگام خرید این شیلنگ ها، باید به جنس مواد سازنده آن و همچنین مقاومت و انعطاف پذیری آن دقت کرد.همچنین این شیلنگ ها باید ضد رنگ باشند، چرا که در تماس مستقیم با آب و مایعات دیگر هستند. توجه به این موارد در هنگام خرید، باعث می شود که شیلنگی را انتخاب کنید که طول عمر نسبتا بیشتری داشته باشد و شما را از خرید دوباره شیلنگ بی نیاز کند. به این ترتیب به صورت قابل ملاحضه ای در هزینه های خود صرفه جویی خواهی کرد.

نمایندگی شیلنگ آبگرمن

یکی از نمایندگی فعال در زمینه فروش شیلنگ آبگرمن ، شرکت آبرسان مروارید است است که شیلنگ های با کیفیت و همچنین قیمت مناسب را به مشتریان عرضه می کند. شما می توانید برای خرید حضوری به دفتر نمایندگی این شرکت واقع در کمالشهر کرج مراجعه کنید. برای خرید غیر حضوری نیز می تواند، از طریق راه های ارتباطی زیر با شرکت تماس گرفته و سفارش خود را انجام دهید.

خرید شیلنگ آبگرمکن

همچنین این مجموعه دارای کادری مجرب بوده و راهنمایی و مشاوره های لازم را قبل از خرید به مشتریان خود ارائه می دهد تا آنان بتوانند انتخاب بهتری انجام داده و از قیمت شیلنگ پکیج که خریداری کرده اند، نهایت رضایت را داشته باشند. اگر در شهرستان هستید و می خواهید خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام دهید، نگران حمل و نقل آن نباشید؛ چرا که ما بار شما را از طریق باربری برای شما فرستاده و شما می توانید با مراجعه به باربری شهر خود، آن را تحویل بگیرید. اگر هم در کرج و تهران هستید، در صورت وجود جنس در انبار، همان روز سفارش خود را در محل مورد نظرتان تحویل می گیرید. یکی از اهداف مهم شرکت آبرسان مروارید، راحتی خریداران است؛ چرا که توجه به این مهم می تواند مشتریان وفاداری برای این شرکت ایجاد کند.

اتصال شیلنگ آبگرمکن چگونه است؟

•    لوله آب سرد را از قسمت پایین و سمت راست و لوله آب گرم از قسمت پایین و سمت چپ به محل اتصال آبگرمكن متصل می‌گردند.
•    بــرای قطع و وصل كردن جریان آب آبگرمکن، از شیر ربع گرد استفاده کنید. این شیر به دهانه خروجی لوله آب سرد روی دیوار وصل می‌شود.
•    برای اتصال لوله‌های آب سرد و آب گرم باید از لوله مسی مخصوص استفاده کنید. در موقع اتصال لوله مسی به شیر و رگولاتور آب آبگرمكن واشرلاستیکی باید به کار برده شود.
•    قبل از اتصال لوله مسی مخصوص به لوله آب گرم باید از یك مغزی برنجی 0.5 اینچ استفاده کنید. این مغزی دارای دو سردنده كوتاه و بلند است كه سردنده بلند آن با استفاده از نوار تفلون به زانویی لوله آب گرم روی دیوار متصل می‌شود.
•    برای اتصال لوله مسی به سردنده كوتاه مغزی، برنجی و مغزی خروجی آبگرمكن، مهره برنجی، واشر فلزی و واشر فیبری یا لاستیکی مخصوص را از روی قسمت صاف لوله مسی عبور دهید. سپس مهره‌های برنجی را در محل‌های اتصال محکم کنید.
•    مهره‌های برنجی را ابتدا با دست و سپس با آچارتخت یا آچارفرانسه مناسب ببندید.
•    برای جلوگیری از پیچیده شدن لوله مسی حول محور لوله و از فرم خارج شدن آن، از دو عدد آچار استفاده کنید.
•    محل اتصال‌های انجام شده را پس از باز كردن شیر تغذیه از نظر آب بندی بودن بررسی کنید و در صورت وجود نشت، نسبت به رفع آن اقدام کنید.‌اگر همراه آبگرمكن لوله‌های مسی وجود ندارد، میتوانید شیلنگ‌های فشار قوی مخصوص و واشر مخصوص به کار ببرید.
•    ورودی و خروجی آبگرمکن دیواری مورد بررسی قرار بگیرد.
•    ورودی آب سرد آبگرمکن دیواری را حتما بررسی نمایید.