mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

فروش شیلنگ آبیاری

شیلنگ های آبیاری کشاورزی امروزه با توجه به کاهش سطح آبهای زیر زمینی و پیشبرد سیاست های صرفه جویی در مصرف آب، در بازار بسیار خرید و فروش می شود.
فروش :  09122619227

فروش شیلنگ آبیاری

شیلنگ آبیاری خانگی

 از این شیلنگ ها معمولا در رساندن آب به باغچه ها یا باغهای کوچک استفاده می شود. معمولا کشاورزان با متصل کردن این شیلنگ به یک تانکر آب که در باغهای کوچک خود تعبیه شده اند آب را به قسمتهای مختلف آن می رسانند.

شیلنگ آبیاری کشاورزی قطره ای

 از آبیاری هم در باغهای بزرگ استفاده می شود و هم در باغهای کوچک. که می توان گفت بهترین روش برای آبیاری باغها و زمینهای کشاورزی بزرگ است. در زمین های کشاورزی معمولا استخری درست می شود و آب در آنجا ذخیره می گردد و از طریق این شیلنگ ابیاری کشاورزی به زیر درختان منتقل می گردد.

مزایای استفاده از شیلنگ آبیاری قطره ای

روز به روز با کم شدن آبهای زیر زمینی و خشکسالی های زیادی که در اقسا نقاط جهان رخ می دهد، استفاده از شیلنگ های آبیاری قطره ای افزایش یافته است و به عبارت دیگر استفاده از این شیلنگها در دستور کار کشاورزان قرار گرفته است.

قیمت شیلنگ آبیاری قطره ای

از مهمترین اطلاعات برای خرید یک شیلنگ آبیاری مرغوب و مناسب دانستن قیمت آن است.حقیقتا قیمت شیلنگ آبیاری قطره ای برای یک کشاورزان می توان بسیار مهم باشد و معمولا کشاورزان به دنبال خرید یک شیلنگ آبیاری خوب با قیمت مناسب هستند.مجموعه آبرسان مروارید شیلنگ های کشاورزی اعم از شیلنگ سمپاشی، آبیاری، باغبانی و … با مناسب ترین قیمت روز به بازار عرضه می نماید.

کاربرد شیلنگ باغبانی 

شیلنگ ابیاری کشاورزی، بهترین نوع از شیلنگ هایی است که واردات زیادی در ایران دارد. مرکز پخش این نوع شیلنگ ها در شهرهای بزرگ ایران دارنده گواهینامه واردات داخلی می باشد.بیشتر افراد برای مزارع کشاورزی خود از شیلنگ ابیاری کشاورزی، برای آبیاری زمین ها با متراژهای مختلف مساحت زمین استفاده می کنند.فروش شیلنگ آبیاری به طور مستقیم برای آبیاری مزارع کشاورزی، بوته ها و درختان با متراژهایی با مساحت طولانی کاربرد ویژه ای دارد. کارخانه تولید این مخصوص جنس باکیفیتی را در بازار پخش می کند.

خرید انواع شیلنگ آبیاری 

شیلنگ های آبیاری مخصوص باغداران و باغبانان و کشاورزان پرمحصول با نمره های مختلف و متر و ابعاد متفاوت به فروش می رسد.شیلنگ آبیاری کشاورزی، جنس بهتر و محکمی در برابر آب و نور آفتاب دارد.عرضه کنندگان مستقیم این محصول در تلاش اند جنس باکیفیت و شیک رو به مشتریان ارائه دهند.تولیدکننده این محصول هدف این را دارند که جنس بهتری در بازار به صورت مستقیم پخش کنند.آن ها حتی می توانند در کارخانه ها بخاطر مرجع خرید بیشتر خانواده ها به آنجا محصول باکیفیت خود را ارائه دهند.