mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

فروش شیلنگ آبگرمکن درکمال شهر

آبگرمکن از گذشته های دور تا به امروز از لوازم ضروری هر خانه ای بوده است؛ با این تفاوت که در گذشته اندازه های بزرگی داشتند و به شکل نفتی بودند؛ اما امروزه در ابعاد کوچک و به صورت گازی در منازل مورد استفاده قرار می گیرند. این آبگرمکن ها هم به صورت دیواری و هم به صورت زمینی نصب می شوند. در این وسایل گرمایشی برای اتصال لوله های آّب به آبگرمکن، از شیلنگ استفاده می شود؛ در واقع شیلنگ، لوله آب سرد و گرم را به آبگرمکن متصل می کند. هر دو سر شیلنگ ها در آبگرمکن و پشیلنگ آبگرمکن چیست؟
شیلنگ آبگرمکن یکی از اجزاء مهم آبگرمکن است که وجود آن برای نصب و راه اندازی سیستم بسیار ضروری بوده و بدون آن آبگرمکن قابل راه اندازی نیست. برای اینکه بتوان آن را به آبگرمکن وصل کرد، هر دو سر آن به مهره مجهز شده است. قسمت داخلی آن پلاستیکی و قسمت خارجی آن از جنس برنج و استیل ساخته شده تا در برابر هر گونه ضربه و فشار مقاوم باشد. این شیلنگ از تجهیزات مهم ساختمانی بوده و کیفیت، نوع و ساختار آن بسیار حائز اهمیت است.

طراحی شیلنگ آبگرمکن

شیلنگ آبگرمکن که به آن شیلنگ پکیج نیز گفته می شود، در صنعت نیز کاربرد دارد؛ چرا که می تواند دمای زیاد و فشارهای قوی را تحمل کند. استفاده آنها در صنعت به منظور انتقال مایعات و گاز است.کیج از مهره تشکیل شده است.

ویژگی های شیلنگ فشار قوی آبگرمکن

شیلنگ فشار قوی آبگرمکن کار انتقال گاز پرفشار را به خوبی انجام می دهد. از دیگر برخی ویژگی های این نوع شیلنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    روکش آن از الیاف استیل است.
•    تیوپ داخل آن مخصوص آب آشامیدنی ساخته شده و از جنس EP – DM است.
•    مهره از جنس برنج اکستروژن و با نیکل آبکاری شده است.
•    سر شیلنگی اکستروژن است.
•    واشر آن لاستیکی است.
•    لوله استیل آن ضخامتی برابر یا یک میلی متر دارد.
•    می تواند فشار را تحمل کند.
•    قابلیت تحمل دما را دارد.
•    دنده ۲/۱ آن برنجی و با نیکل آبکاری شده است.

خرید عمده شیلنگ آبگرمکن

برای اینکه بتوانید خرید عمده خود را به صورت مقرون به صرفه تری انجام داده و دلال ها را حذف کنید،  توصیه ما به شما این است که به نمایندگی های فروش معتبر مراجعه کنید. در هنگام خرید این شیلنگ ها، باید به جنس مواد سازنده آن و همچنین مقاومت و انعطاف پذیری آن دقت کرد.
همچنین این شیلنگ ها باید ضد رنگ باشند، چرا که در تماس مستقیم با آب و مایعات دیگر هستند. توجه به این موارد در هنگام خرید، باعث می شود که شیلنگی را انتخاب کنید که طول عمر نسبتا بیشتری داشته باشد و شما را از خرید دوباره شیلنگ بی نیاز کند. به این ترتیب به صورت قابل ملاحضه ای در هزینه های خود صرفه جویی خواهی کرد.

قیمت شیلنگ آبگرمن حصیری

امروزه با افزایش رشد صنایع و پیشرفت ساختمان ها، استفاده از تاسیسات ساختمانی نیز در سرتاسر دنیا رو به توسعه است؛ لذا بازار خرید و فروش آن روز به روز رونق بیشتری می گیرد. شیلنگ آبگرمکن قیمت ثابتی ندارد؛ چرا که نرخ تورم در کشور ما بالا بوده و قیمت دلار همواره در حال نوسان است. بنابراین اگر در کار خرید و فرش عمده این محصول هستید، باید قیمت هر روزه دلار و بازار را چک کنید؛ چرا که کوچکترین بالا و پایین شدن در قیمت ها، می تواند تغییر چشمگیری در هزینه خرید عمده شما داشته باشد.

فروشنده انواع شیلنگ