mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

فروش شیلنگ آبگرمکن در کرج

شیلنگ آبگرمکن که به آن شیلنگ پکیج نیز گفته می شود، در صنعت نیز کاربرد دارد؛ چرا که می تواند دمای زیاد و فشارهای قوی را تحمل کند. استفاده آنها در صنعت به منظور انتقال مایعات و گاز است.
 
 

طراحی شیلنگ

شیلنگ آبگرمکن یکی از اجزاء کاربردی در  آبگرمکن است که وجود آن برای نصب و راه اندازی سیستم بسیار ضروری بوده و بدون آن آبگرمکن قابل راه اندازی نیست. برای اینکه بتوان آن را به آبگرمکن وصل کرد، هر دو سر آن به مهره مجهز شده است. قسمت داخلی آن پلاستیکی و قسمت خارجی آن از جنس برنج و استیل ساخته شده تا در برابر هر گونه ضربه و فشار مقاوم باشد. این شیلنگ از تجهیزات مهم ساختمانی بوده و کیفیت، نوع و ساختار آن بسیار  اهمیت دارد.
 
فروش شیلنگ آبگرمکن در کرج
 

انتقال آب در شیلنگ آبگرمکن

شیلنگ ها پکیج برای انتقال آب سرد ورودی ، گرم مصرفی و رفت و برگشت شوفاژ در پکیج استفاده می شود. شیلنگ پکیج در اندازه مختلف ۲۰، ۳۰، ۴۰، ۵۰، ۶۰ سانتی متر و در سایز های ۱/۲ و ۳/۴ اینچ مورد استفاده قرار می گیرد. روکش شیلنگ ها از جنس الیاف استیل یا آلومینیوم برای مقاومت بیشتر شیلنگ در برابر فشار ، ضربه و خم شدن استفاده می شود. مغز شیلنگها پکیچ از جنس تیوپ EPDM که مخصوص آب آشامیدنى و مقاوم در برابر حرارت میباشد.

علت تولید شیلنگ پکیجی

بعد از اختراع یکسری از پکیج ها و تاسیساتی که با آب و گاز و … کار می کردند بشر نیازمند وسیله ای شد جهت انتقال این آب یا گاز و با هر سیال دیگری که به واسطه آن دستگاه ها و تاسیسات کار می کردند، اختراع و تولید نماید.

شیلنگ های دوسر مهر

 شیلنگ هایی که آب لوله کشی منازل به به انواع آبگرمکن ها و پکیج های دیواری، انواع شوفاژ و سایر تاسیساتی که در یک ساختمان می باشد را متصل می کنند، شیلنگ های پکیجی دو سر مهره می باشند.

شیلنگ های یکسر مهر

 کابرد این شلنگ ها اتصال آب لوله ها در منازل به شیرآلات می باشد. حتما شما هم تا به الان شیلنگ های پکیجی یکسر مهره را در زیر دستشور ها و یا حتی در توالت های منازل خود دیده اید.

جنس شیلنگ های پکیجی از چیست

شیلنگ های پکیجی از جمله شلنگ های بسیار مهمی در ساختار تاسیسات یک ساختمان و یا هر کارخانه ای می باشد که آسیب دیدن آن می تواند گاها عواقب جبران ناپذیری داشته باشد از این رو این شیلنگ ها از دو لایه تشکیل میشوند:
لایه اول: که در غالب موارد از جنس پلاستیک منعطف و مقاوم می باشد.
لایه دوم: این لایه که حکم محافظت از شیلنگ را دارد از جنس فلز آلومینیوم یا استیل می باشد.
نحوه ساخت این شیلنگ ها به نحوی است که انعطافپذیری قال توجهی دارند و تقریبا در هر شرایطی قابل استفاده می باشند.

شیلنگ آب فشار قوی

شیلنگ آب فشار قوی ازجمله یکی از مهم ترین تجهیزات در دستگاه های صنعتی بوده که وظیفه آن انتقال و خروج پرسرعت آب از داخل شلنگ می باشد. با توجه به نقش مهم این شیلنگ های پر فشار؛ انتخاب صحیح شیلنگ فشار قوی مورد استفاده در زمینه های نظافتی و صنعتی و … از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند در بهتر عمل کردن سیستم نقش بسزایی را داشته باشد. با توجه به خروج پر سرعت آب از شیلنگ؛ شیلنگ های معمولی مقاومت توانایی تحمل این فشار را ندارند و نمی توانند به خوبی آب خروجی را هدایت نمایند. از این رو ساختار این شلنگ ها بسیار متفاوت با شلنگ های معمولی باید باشد و باید مقاوم در برابر هوا و فرسایش و یا روغن و مواد شیمیایی باشند.