mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

خرید شیلنگ آبگرمکن در کمال شهر

هنگام نصب آبگرمکن‌دیواری، باید اصول نصب و ایمنی مربوط به لوله کشی آبگرمکن دیواری رعایت شود. در محل نصب آبگرمكن علاوه بر وجود دودكش با قطر مناسب، وجود لوله‌های آب سرد و آب گرم و لوله گاز با قطر و ارتفاع مناسب ضروری است.بنابراین دسترسی به بهترین آبگرمکن دیواری و امکانات این وسیله مستلزم رعایت اصول در اجرای لوله کشی و راه اندازی صحیح آن است. 
در حین اجرای لوله کشی آبگرمکن دیواری و پکیج از نکاتی مثل تفاوت پکیج و آبگرمکن در ساختار و تنظیمات غافل نشوید. در این مطلب نحوه اتصال لوله‌های آب سرد و گرم به آبگرمکن، اتصال لوله گاز و نصب دودکش و به طور کلی لوله کشی آبگرمکن دیواری را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

استفاده از شیلنگ آبگرمکن دیواری

استفاده از آبگرمکن دیواری یکی از رایج‌ترین راهکارهای مفید برای تولید آب گرم در منازل است. اگر شما هم در منزل خود از آبگرمکن دیواری به این منظور استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد با مشکلات متداول آبگرمکن دیواری آشنا هستید که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم.
مشکلات مختلفی ممکن است برای آبگرمکن‌ها به وجود آید که با شناخت بیشتر این وسیله و نحوه عملکرد آن می‌توانید برخی از مشکلات را خودتان در منزل تعمیر کنید؛ ولی در صورتی که مشکل جدی باشد باید از یک تعمیرکار بخواهید برای تعمیر آبگرمکن دیواری به منزل شما اعزام شود.

خرابی‌های رایج و مشکلات آبگرمکن دیواری

یکی ازعمده‌ترین مشکلات افراد در منازل برای دسترسی به آب گرم از مشکلات آبگرمکن دیواری ناشی می‌شود. تمامی این مشکلات از یک نقص فنی در بخشی از آبگرمکن بوجود می‌آیند و اغلب با راهکاری ساده و سریع، برطرف می‌شوند. در ادامه برخی از این مشکلات و راهکارهای رفع آنها را بررسی می‌کنیم. توجه کنید در صورتی که این قبیل مشکلات، در زمان مناسب رفع نشود، ممکن است در آینده موجب بروز مشکلات جدی‌تر و حتی غیر قابل تعمیر شود.

روشن نشدن آبگرمکن دیواری

یکی از مشکلات آبگرمکن دیواری که در بیشتر مواقع با آن مواجه شده‌اید روشن نشدن آبگرمکن دیواری است. در بررسی علت روشن نشدن آبگرمکن دیواری ابتدا باید علت روشن نشدن را پیدا کنیم. گاهی اوقات آبگرمکن در حالت روشن قرار دارد بعد خاموش می‌شود و دیگر روشن نمی‌شود و از سوی دیگر آبگرمکن بدون دلیل از ابتدای کار روشن نمی‌شود. سه علت اساسی برای این مشکل در آبگرمکن‌های دیواری می‌تواند رخ داده باشد.

چرا جرقه زن آبگرمکن دیواری خراب می‌شود

شاید در ظاهر امر، جرقه زن‌ آبگرمکن دیواری یک وسیله بسیار ساده به نظر برسد ولی در حقیقت این قطع بسیار پیچیده و در عین حال بسیار مهم است. جرقه زن آبگرمکن دیواری سیستم بسیار پیچیده‌ای را هدایت می‌کند. در صورتی که هرگونه اختلال در جرقه زن ایجاد شود آبگرمکن روشن نمی‌شود.
برای مثال اگر جرقه زن آبگرمکن دیواری فاصله مناسبی از نوک الکترود تا مشعل نداشته باشد، نمی‌تواند به درستی کار کند. این فاصله در حالت استاندارد در حدود ۹ میلی‌متر است که هر چه بیشتر و یا کمتر شود مشکل ایجاد خواهد کرد. بنابراین توجه داشته باشید که جرقه زن درست و دقیق در جای خود قرار گرفته باشد و با اجزای اطراف خود به درستی عملکرد جرقه زدن را اجرا کند.

فروشنده انواع شیلنگ