mob 09122619227-02633316709
location کرج - کمالشهر جاده قزالحصار(بلوار پیام) رو به روی پمپ بنزین - پلاک 547 - شیلنگ آبرسان مروارید

خرید شيلنگ آبگرمكن

همانطور که میدانید در گذشته هنگام اتصال لوله های آب آبگرمکن به لوله های ورودی از لوله مسی استفاده میشد.در اینگونه شرایط باید ابعاد لوله کشی آب منزل بسیار دقیق میبود و چنانچه لوله ها مقداری پایینتر یا بالاتر از حد استاندارد بود آبگرمکن به سمت پایین یا بالا کشیده میشد.در نتیجه ناچار به نصب آبگرمکن بلاتر یا پایینتر از سطح کابینت ها بودیم .برای رفع این مشکل کارخانه بوتان شیلنگ مسلح بوتان را تولید نمود.شیلنگ های مسلح در ابعاد و اندازه های مختلف 30 سانتی ،40 سانتی ،50 سانتی و 60 سانتی در بازار موجود میباشد.وظیفه این شیلنگ ها اتصال لوله آب ورودی و خروجی به آبگرمکن است.
در این شرایط نصب آبگرمکن ها بسیار راحتتر میباشد و توانایی جابه جایی  آبگرمکن ها را به حد چند سانتی متر به سمت بالا یا پایین ،چپ یا راست خواهد داشت.
 
 

انواع شیلنگ آبگرمکن

معمولا شیلنگ های مسلح در دو مدل تک سر مهره و دوسر مهره در بازار موجود میباشد که در ابعاد و اندازه های مختلف هستند .از شیلنگ مسلح تک سر مهره در مواردی استفاده میکنیم که زانویی خروجی لوله های منزل دارای مادگی میباشد.و در شرایطی که خروجی لوله ها دارای نری است از شیلنگ مسلح دو سر مهره میتوانیم استفاده نماییم.

خرید شیلنگ ابگرمکن دیواری

امروزه سیستم های سرمایشی و گرمایشی یکی از مهم ترین مسائلی است که بسیار اهمیت دارد و باید به تهیه کردن ان ها توجه کرد . ابگرمکن دیواری یکی ازهمین سیستم ها است که در هر تاسیساتی بلا استثنا وجود دارد و نصب می شود . ایا به این فکر نمی کنید که ابگرمکن دیواری به تنهایی قادر به راه اندازی اینگرمایش و سرمایش می باشد . 
آبگرمکن دیواری برای به راه افتادن به شیلنگ مخصوص ابگرمکن نیازمند می باشد . شیلنگ ابگرمکن دیواری در واقع ابزاریاست که برای انتقال اب مورد استفاده واقع می شود . شیلنگ ابگرمکن دیواری یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که در ساختار تاسیسات یک ساختمان مورداستفاده واقع می شود .
 این نوع محصول انواع شیلنگ های pvc است که جهت مصارف خانگی و فضای سبز , شیلنگ های مخصوص آبیاری و انتقال آب کشاورزی ,شیلنگ های مخصوص ابگرمکن دیواری و سرویس بهداشتی از جنس ضد استیل و ضد زنگ ساخته شده است , شیلنگ آبگرمکن دیواری جهت انتقال گازهای پرفشار نیز به کار می رود.

اتصالات شیلنگ آبگرمکن

اتصالات پلاستیکی یا برنجی که اغلب بعد از شیر استفاده می شود و شیلنگ را به لوله متصل می کند و  شیلنگ هایی که در پکیجهای گرمایشی و آبگرمکن استفاده می شود و هر دو سر شیلنگ دارای مهره می باشد . شیلنگ آبگرمکن دیواری در انواع مختلفی ساخته شده است .شیلنگ ابگرمکن دیواری  لوله ای منعطف و توخالی است که برای انتقال سیالات از قبیل اب و گاز به کار می رود.معمولا برای ارتباط بین لوله کشی ساختمان ,شیرآلات و لوازم تاسیساتی از اتصالات و شیلنگ رابط استفاده می شود . 
این شیلنگ از جنس پلاستیک و فلز ساخته شده است که لایه داخلی ان معمولا از جنسپلاستیک بوده و برای محافظت شیلنگ از فشار و ضربه , قسمت بیرونی ان را از استیل , برنج یا مفرغ می سازند و توسط مهره هایی که در دو سر شیلنگ وجوددارد ان را به شیر آلات متصل می کنند .این ویژگی ها است که این محصول شیلنگ ابگرمکن دیواری را در بازار منتخب می کند . این محصول با مناسب ترین قیمت به بازار فروش و برای خریداران عرضه می شود .